TADY najdete můj druhý blog, kde píšu knihu.
Jste tu poprvé? TADY

Knižní recenze aneb moje názory

6. června 2013 v 18:24 | E |  Knižní recenze aneb moje názory
Zdravím!
Dneska jsem se rozhodla, že - i když se blog teprve rozjíždí - začnu takový malý projekt. V podstatě je to jen taková rubrika, ale nazvala jsem to projektem, protože je to protě něco na konkrétní téma. Nic extra. :P
Budou to KNIŽNÍ RECENZE!
Já budu psát články - recenze -, ve kterých zamýšlím hodnotit knihy, které už jsem četla. Dneska začnu s první recenzí a možná jich stihnu i víc! :)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Čarovný kámen Brisingamenu

Autor: Alan Garner
Nakladatelství: Albatros
Žánr: Fantazy
Počet stran: 236
Počet částí: 2
Počet kapitol: 22

Když jsem před pár lety tuhle knihu četla, moc se mi zalíbila. Po ná následuje ještě 2. díl (který jsem mimochodem četla jako první). Ten vám představím v dalším díle této rubriky. Vzhledem k tomu, že jsem to četla už před pár lety, tak se mi děj trochu ztrácí v mlze. Proto vám se opíši text ze zadní strany knihy, protože si toho opravdu moc nepamatuji.
"Pod prastarými pahorky v zapomenutém kraji Anglie spí chrabří rytíře, ve zbroji a s mléčně bílou klisnou po boku. V začarovaném spánku čekají na poslední rozhodující bitvu mezi dobrem a zlem. Až tento den nadejde, čaroděj Cadellin vzbudí rytíře pomocí čarovného kamene Brisingamenu, v němž se skrývá starobylá a mocná magie. Avšak čarovný kámen před staletími zmizel. Nebude-li nalezen, zlo se chopí moci a strach a nenávist budou vládnout našemu světu..."
Varuji: Není to taková pohádka, jak to možná vypadá! Prolévá se krev.
Této knize dávám z 5 možných hvězdiček hvězdičky 3.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama